Gürsel Mahallesi Alaybey Sokak No:18/21 Kağıthane-İSTANBUL

Başkanın Mesajı

YÖNETİMDEN MESAJ

Kamukey Yönetim Kurulu Başkanından Mesaj

Kamukey Yazılım şirketi olarak tüm faaliyet alanlarımızda fikirlerimizi ve projelerimizi daima geleceğin akıllı dünyası üzerine şekillendirerek en üst düzeye taşıyabilmek üzerine kurulduk.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda; yalın, yüksek teknolojiye dayalı, katılımcı, yeniliğe ve gelişmeye açık, çevreye duyarlı, sürdürülebilir iş yapma şeklimizle ülkemizde lider firma olma yolunda önemli adımlar atıyoruz.
Her zaman daha iyiyi aramak, kalitenin izinde ilerlemek, gelişmek, dönüşmek, değişen koşullara uyum sağlamak Kamukey Yazılım’ın iş kültürünü oluşturan temel değerleridir. Böylesine zorlu bir dönemde bu başarıları mümkün kılan yaklaşım da budur.
2021 ve sonraki yıllarda  Kamukey Yazılım  müşterilerine daha fazla değer yaratan bir Topluluğa dönüştürmek için çalışırken, içinde bulunduğumuz topluma ve dünyamıza fayda sağlamayı en az ticari başarılarımız kadar önemseyeceğiz.
Kamukey Yazılım  “öncü” ve “örnek” olma vizyonunu, sürdürülebilirliği kendi  alanında ortaya koymaya devam edecektir.

Grubumuzdaki tüm çalışma arkadaşlarımız, yetenekli, tecrübeli ve inovatif insan kaynağımız en önemli hazinemizdir. Büyük önem vermekte olduğumuz genç ve yetenekli ekibimize olan inancımızla yolumuza devam etmekteyiz.
Bununla beraber şirketimizin tarihinde alınmış kararların ve bunların getirdiği müsbet ya da menfi sonuçlarının yer aldığı, genişleyen ve olgunlaşan kurumsal hafızamız önemli bir değerimizdir
Güvenilir olmanın vazgeçilmez hedefimiz olduğunu, bu doğrultuda üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimize uymanın gerekli olduğunu tüm çalışma arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve müşterilerimize yılmadan ve devamlı olarak hatırlatacağız.

        ALİ HACIOĞLU
       YÖNETİM KURULU BAŞKANI
7/24 Destek

Uzman Kadromuz İle Kalıcı Çözümler