Gürsel Mahallesi Alaybey Sokak No:18/21 Kağıthane-İSTANBUL

Kamukey’li Olmak

Kamukey'li Olmak

BİZ KİMİZ ?

Kamukey olarak hizmet verdiğimiz yazılım sektöründe , önceliğimiz müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik,  daha hızlı, daha verimli bir şekilde profesyonel çözümler sunmaktır. Mükemmelliyetçilik mottosu ile hareket ettiğimiz bu yolda rakip firmalarımız arasında  parlayan , her zaman bir adım önde olan,  bilinen, güvenilen, öncü bir firma olmayı başardık.Uzman  kadromuzla  modern, güncel , başarılı projeler ile firmamızın adını sektöre duyurmaya devam edeceğiz.Hedefimiz her geçen gün  büyüyen Kamukey yazılım ailesi olarak  büyük başarılara imza atıp , sektörde  en iyi hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktır.

MİSYONUMUZ

Personelimizin sürekli gelişmesını ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak. Tüm müşterilerimize en yüksek kalitede  tüm beklentilerinin karşılandıgı şekilde güven duyulan ürün ve çözümler sunan, yenilikçi , çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak.

 

VİZYONUMUZ

Dünya standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger yazılım firmaları tarafından örnek alınan yazılım firması olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sunduğumuz hizmet ve yönetim faaliyetlerimizde ulusal ve uluslararası standartlara ve mevzuatlara uyum sağlamak,
Yürürlükteki uluslararası yasal düzenlemeler, ulusal kanun/mevzuat ve diğer yükümlülüklere uygun hareket etmesi,
Herkese bütüncül yüksek kalitede yazılım hizmeti sunmak. 

DEĞERLERİMİZ

Yeniliklere açıklık,
Etik kurallara uymak  ve bağlılık,
Güvenilir çalışma alanı ve hizmet alanı,
Varlık sebebimiz olan müşterilerimizin temel isteklerini doğru anlamak ve karşılayabilmek,
Çalışma koşullarını ve ürünlerini doğaya ve çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlamak, çalışanlarımızda farkındalık yaratıp onları bilinçlendirmektir.